עיסוי שוודי במרכז

אחד הטיפולים המרגיעים ביותר שיש הוא עיסוי שוודי. זהו עיסוי שמתבצע על כל חלקי הגוף, תוך הפעלת לחץ על נקודות בעייתיות, הגברת זרימת הדם ושחרור השרירים.
המטפל משתמש בשמנים נעימים לעיסוי, בלחיצות ובנגיעות מתוזמנות היטב ובהפעלת כוח משתנה באמצעות הידיים על חלקי הגוף השונים.
התוצאה הסופית היא הרגעת הגוף, הגברת זרימת הדם וגם נטרול כאבי שרירים ובעיות אורטופדיות שונות. איך בוחרים מקום לביצוע עיסוי שוודי  מתוך המגוון הגדול שקיים כיום?
הנה כמה טיפים עבורכם.

בגלל שעולם הטיפולים, מכיל המון סוגים של עיסויים שמגיעים ממקומות שונים ברחבי העולם, כל טכניקת עיסוי, מתייחסת לאזורים שונים בגוף ומטפלת באזורים הללו, באמצעות שיטות מגע שונות כאלה שהן יותר אינטנסיביות וכאלה שפחות. עיסוי שוודי במרכז הינו סוג של עיסוי שבאמצעותו מטפלים עם שמנים ריחניים כגון שמן שקדים ושמן סומסום שיש בהם סגולות ריפוי שונות. טיפול זה נחשב כטיפול הוליסטי והוא נפוץ בעולם.

 

עיסוי שוודי במרכז נחשב כטיפול הוליסטי

שיטת העיסוי השוודי, מבוססת על 6 טכניקות מגע הכוללות: ליטוף עדין, עיסוי עמוק ולחיצות על שרירים באמצעות האגודלים ופרקי כף היד, רטט מהיר לחימום של שרירים ורקמות, חיכוך והקשות בקצב אחיד. המעסה, באמצעות העיסוי השוודי, מטפל מכפות הרגליים דרך השוקיים והירכיים, הגב והבטן, החזה והכתפיים עד הצוואר והקרקפת, כך שעיסוי זה הינו למעשה הוליסטי. המעסה עושה שימוש בשמנים המיוחדים, כך שיהיה מגע יעיל ונעים ללא חיכוך על גופו של המטופל.

 

היתרונות הטמונים בעיסוי השוודי

יש לציין, כי עיסוי שוודי, יעיל בטיפול נגד עווית שרירים, שחרור נוקשות ושיפור של טונוס השרירים, מסייע בהקלה על מיגרנות וכאבי ראש, תומך בטיפול נגד יתר לחץ דם, מעודד תנועה במערכת העיכול, משפר החלמה של רקמות דלקתיות, מסייע בניקוז רעלים מן הגוף ומאפשר נשימה עמוקה יותר, מפחית מתחים וחרדות ולחצים אשר נצברים בגוף. גם אנשים שנמצאים במצבי דיכאון, עיסוי ספציפי זה, מקל עליהם רבות.

עיסוי זה, יעיל עבור ספורטאים, אתלטים, רקדנים שעושים שימוש רב בגופם. העיסוי משפר את יכולת תפקודם ותנועת השרירים, הגידים והרצועות, מחמם את הגוף ומסייע בהשגת ריכוז ושקט נפשי לאימונים ותחרויות . לאחר מאמץ רב כגון משחק ספורט או תחרות, העיסוי מרגיע את הגוף. נמצא שעיסוי זה יעיל ביותר גם ברפואת הספורט. יש להגיע למעסים מיומנים שעברו הכשרה כמו יוסי צבירן , אשר עוסק שנים רבות בכל סוגי העיסויים ומתמחה גם בעיסוי השוודי. יוסי, מתאים תכנית לכל מטופל בהתאם לנתוניו והוא מקבל בקליניקה הפרטית שלו בצפון תל אביב.

אל תתפשרו על מקצוענות

אחד הדברים הכי חשובים הוא כמובן לבחור במטפל טוב. מטפל טוב הוא מי שלמד עיסוי שוודי, שיש לו ניסיון בסוג העיסוי הזה ושמאחוריו מטופלים מרוצים.
מומלץ לשאול מי המטפל שעומד להעניק לכם את העיסוי והאם הוא מטפל בעל רישיון.
לא כדאי לסמוך על המזל ולגלות שאתם עוברים טיפול של עיסוי שוודי  במקום שהמטפלים בו לא מקצועיים.
התוצאה עלולה להיות אפילו מזיקה לגוף.

קליניקה מזמינה ונעימה

לא רק הטיפול עצמו והמטפל שמבצע אותו חשובים כשאתם בוחרים לבצע עיסוי שוודי.
חשוב מאד לוודא שבחרתם במקום שגורם לכם להרגיש בנוח. מבין כל הקליניקות ומתחמי הספא שמציעים עיסוי שוודי  בחרו במקום שאתם יודעים שתרגישו בו בנוח,
שראיתם אותו דרך תמונות או בביקור קודם ומכירים טוב. קבלו המלצות מחברים ומכרים לפני שאתם קובעים לעצמכם טיפול.
עיסוי שוודי הוא טיפול נעים, מרגיע ומשחרר, אבל חשוב לבחור את המטפל והמקום הנכון לביצוע הטיפול.
לפני שאתם קובעים תור, בידקו את כל הפרטים ותגיעו לעיסוי בהרגשה טובה ובטוחה.